Počítačové sítě, prodej a servis výpočetní techniky

Kontaktujte nás: +420 603 722 584

Dodávání spotřebního materiálu

Dodávání spotřebního materiálu

Jsme připraveni Vám dodat originální i alternativní spotřební materiál. Tonery, inkousty, válce, tiskové pásky od výrobců např. Canon, Epson, Hewlett-Packard, Konica Minolta, Samsung, Oki atd., jak do barevných tak černobílých tiskáren, laserových tak inkoustových. Dále jsme schopni dodat tonery do kopírovacích strojů. Kromě dodávek veškerého spotřebního materiálu Vám můžeme poradit, jak snížit náklady právě v této oblasti. V našem e-shopu nemusí být uveden veškerý sortiment. Pokud nenaleznete Vámi požadovaný produkt, tak nás, prosím, kontaktujte a my Vám zjistíme obratem ceny a termín dodání.

Proč používat originální spotřební materiál

V našem servisu jsme se už nejednou setkali s opravami kancelářské techniky, kde závada nebyla způsobena únavou materiálu nebo opotřebením stroje „věkem“, ale použitím neoriginálního (repasovaného nebo alternativního) spotřebního materiálu jako jsou tonerové kazety, tonery, barvící pásky nebo recyklovaný papír do tiskáren, faxů a kopírek.

Cena provozu se skládá s přímých nákladů:

a nepřímých nákladů. Přičemž nepřímé náklady na tisk můžete přímo ovlivnit Vy sami používáním originálního spotřebního materiálu. Používáním jiného se začínají vyskytovat další skryté náklady a ty jsou:

Při používání neoriginálního spotřebního materiálu u barevných tiskáren, jak laserových tak inkoustových se tyto skryté náklady projevují ještě ve větší míře. Zde záleží na počtu barev obsažených v zařízení. A přidává se další nepříjemný symptom a to, že kvalita barev dokumentů vytištěných pomocí repasovaných kazet se významně liší od těch, které byly vytištěny s použitím originálních kazet nebo inkoustových náplní od výrobce Vašeho zařízení.

Servis takto poškozeného zařízení je o mnoho dražší, než pravidelný servis. Používáním neoriginálního spotřebního materiálu také vlastník přichází o kompletní záruku na daný výrobek.

Při použití originálního spotřebního materiálu, poskytuje výrobce zákonem danou záruční lhůtu (viz. záruční podmínky výrobců HP, Konica Minolta Canon a další). V našem e-shopu naleznete tento originální materiál a rádi Vám ho dodáme. Pokud máte zájem o spotřební materiál (tonery, papíry, inkousty a pod.), tiskárny, cd a dvd média, navštivte náš e-shop.